Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meglehet tanítani a nyuszinak...

Love Animal kérdése:

Meglehet tanítani a nyuszinak kb olyan dolgokat mint egy kutyának?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egy kutya és a nyuszi nem egy okos állatt Nekem például olyan lenne amit szeretnék tanítani neki,hogy pl ne jöjjön be a szobába csak akkor ha én akarom ez lenne a MARAD parancs . Ezt egy nyuszi feltudja fogni és megtudja tanulni.

#Nyuszitanítás
2014. szept. 18. 14:02
1 2
 1/13 csabika1971 ***** válasza:
34%
Sajnálom, de nem. De ha neked sikerül, sztár leszel.
2014. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
68%

Ne haragudj első kommentelő, de nincs igazad !!!

Egy nyúl képes megtanulni sok vezényszót és trükköt, csak kb. 3x annyi türelem kell hozzá, mint egy kutyához. A barátnőm tanította régen a nyusziját és igaz hónapok alatt, de eljutott vele arra szintre, hogy gyere, ül, pacsi és marad. Szóval a nyulak egyáltalán nem buta állatok, szeretnivalók, aranyosak és mindemellett tanítható és engedelmes, szelíd állatok, ha jó a gazdájuk !

2014. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kössz mert az jó lene ha egy kicsit halgatna rám na mindegy én mindenesetre megpróbálom :D
2014. szept. 18. 14:13
 4/13 csabika1971 ***** válasza:
0%
Hát ezt nem tudtam. És van bennem bizonyos fokú hitetlenkedés is, mert még nem láttam ilyen okos nyulat.
2014. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azta köszönöm nem is hittem volna köszi ez nagyon jóóóóóóóó:D
2014. szept. 18. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert :D az enyémeim az alapot tudják. Vagyis a NEM parancsot :D
2014. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ennyit a buta nyulakról ;)

2014. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves. Az egy dolog, hogy csettintésre tudja, hogy jön a kajája meg, hogy szépen forogjon egyet körbe és akkor kap répafalatot, de már 3 éve próbálom valahogy megmagyarázni neki, hogy nem kéne a kábelt meg a bútor sarkát rágnia. És érdekes, ezt nem fogja föl :) pedig okos, de hát az ösztön az ösztön... Szóval a trükkök tanítása teljesen más tészta mint azt megtanítnai neki, hogy az alapvető ösztönei ellen küzdjön.
2014. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Juj de edi lehet az a nyuszi akinek azt mondod, hogy ul es pasi, es az leul es pacsit ad =)) Hat nem tudom lesz-e annyi turelmed, de ha sikerul legyszi kuldj egy videot :) es sok sikert hozza :P
2014. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinekk a hasznos válaszokat :D
2014. szept. 21. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!