Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom nem veszi el...

A patkányom nem veszi el tőlem a jutalomfalatokat, nemtudom hogyan megfogni. Mit tegyek? Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

kb 8-9 hetes lány pati. Engedi hogy simogassam, és mikor valahogy sikerül kivenni (mikor elbambul és nem jön ki a kezemböl)akkor szinte egész nap rajta csücsül a vállamon. Mikor leteszem az ágyra akkor követ, mászkál rajtam, megszagol.. de nem veszi el tőlem kedvenc csemegéjét a diót de még a napraforgót sem. Mikor valami hangzavar van mondjuk köhögök akkor megijed (megrezzen).

-Ő már megszelidült vagy még nem?

-Hogyan fogjam meg? (hogyan vegyem fel)

-Miért nem veszi el a kezemböl a kaját?


2014. szept. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

"szinte egész nap rajta csücsül a vállamon. Mikor leteszem az ágyra akkor követ, mászkál rajtam, megszagol.."


Szerintem ez alatt csak simán kötődik hozzád!Én a kajaelfogadásra adnék neki 1 kis időt még!Majd meg fogja tanulni!:)nekem hörim van de az is elősször vadvolt véresre akarta marni a kezem,mikor ketrecben volt odamentem a ketrec elé és mint az őrült egyszerűen neki ugrott a ketrecnek!SAzt mondták nekem hogy dugjam oda az ujjamat,mert meg akar szagolni,.....hát nem megharapott majdnem!De ma már a kezemben csücsül békésen!^^

2014. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan jó érzés hogy még a legvadabbat is meglehet (idővel) szelidíteni:D A patkányom pedig itt van még mindig a nyakamon.. mikor irtam a kérdést azóta ittvan xd meg letettem a padlóra: követett :"D.. köszönöm a válaszod!:3 várom a többiéket is.(felpontoztalak)
2014. szept. 20. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
KÖszike!Ja!Elég cuki lehet!:3Magyon kötődhet hozzzád!:D
2014. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cuki:D nekem nagyon tetszik xd még mikor anyumékat próbáltam fűzni hogy had vegyek már patkányt.. ezekben a napokban-hetekben-hónapokban (2 hónapig gönyörögtem:D) néztem a mintáikat az ilyen-olyan portálokon vagy miaz xd. és kinéztem egy nekem tetsző mintát (ami a szülőknek is bejött tehát együtt néztük ki) és aztmondtam: én mindenféleképp ilyet akarok.. És mit ad az Isten :"D a képen ugyan fehér színű szürke mintájú "maszk" alakú minta volt... a Yuzuyum (patkányom neve)pedig ugyan olyan mintával csak más színnel.. fehér-barnás mintával xd
2014. szept. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!