Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek kell viz? Vagy...

Hörcsögnek kell viz? Vagy elég a zöldésg gyümi, és magvak? Tálba tegyem abbol is tud inni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 08:08
 1/6 anonim válasza:
48%
tálból nem tud inni!!
2014. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Kell neki víz. Én anno az állatkereskedéses hölgyet kérdeztem azt mondta nem. Miután fél év alatt a 3. hörcsögömet sirattam el (voltam vagy 7 éves) kiderült hogy mégis kell neki víz.

Van direkt nekik itató:

[link]

2014. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen kis kerámia "kupak" van benne, abból tud inni, és szokott is!
2014. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

TUD tálból inni, de ki fogja borítani és telehordja minden vacakkal, ami miatt kb. napi hússzor kell cserélned, és az almot is, mert csuromvíz lesz.

Vegyél neki szépen itatót, mindenkinek jobb lesz. :)

2014. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 julcsika01 ***** válasza:
adj neki vizet. de előfordulhat hogy elég neki az amit a gyumolcsökből nyer. nekem nem szokott inni. apukám mindig azzal jön hogy a természetben hol talál vizet? van hogy napokig nem iszik. de tegyél neki vizet mert ez nem a természetben él hanem a ketrecben. mindig legyen neki vize de itatót használj.
2014. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A természetben nincs víz? Nincs eső? Nincsenek patakok?
2014. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!