Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnék a hörcsögketrecemb...

Hogy tudnék a hörcsögketrecembe házilag emeletet készíteni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Legegyszerűbb:

- Kell fa

- Kell egy vasdarabocska

szóval:

Fába ütsz a vassal -> művészi szimbólumokat faragsz belé -> internet -> hirdető oldalak -> eladod -> majd benézel egy állatboltba -> ketreceket nézel -> megfogsz egyet -> "Ez kérem" -mondod -> leteszed a pénzt, és napágyban ülsz, mert nem kell aggódj azért, hogy a hörcsögöd leesik, mert instabil volt a háza.

2014. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok barkácsmester és fánk sincs. Nem kérek ilyen válaszokat. A normális hozzászólásokat szívesen elolvasom.
2014. szept. 27. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nincs fád, akkor hogy akarsz emeletet csinálni? nem mindegyik műanyag jó, és a vas már rossz választás.
2014. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kartonból lehet???????
2014. szept. 27. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

márkától is függ, de én nem ajánlom, mert a moszt meg a hörit nem biztos megtartsa. Na meg ha a hörcsi pisil, akkor elázik, és már löttek az egésznek. VAGYIS

instabil -> összedőlés -> höri leesés (-> orvos (ha nagyobb baleset éri))

2014. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. jöhetnek még válaszok
2014. szept. 27. 15:20
 7/10 A kérdező kommentje:
:)
2014. szept. 27. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Műanyag lap/tálca.
2014. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi. jöhetnek még válaszok
2014. szept. 28. 18:25
 10/10 julcsika01 ***** válasza:

az én nyuszim ideiglenesen a hörim ketrecében volt. nyilvan nem volt ott a hörivel egyutt. én csak simán fogtam egy cipősdobozt , ollót, ragasztót. és csak rányaljon a képzeleted :-)

viszont arra vigyázz hogy azt nem lehet lemosni meg ilyeneket. lehet hogy rápisil és átázik. mondjuk én az egészet leragasztóztam celluxal. de vigyázz rá mert ,ha van rajta ilyen kiálló resz akkor azt képes lerágni róla

2014. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!