Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hallom a denevérek hangját?

Miért hallom a denevérek hangját?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem, hogy valami magas, éles, erős hang sérti a fülem. (Szinte mintha az agyamig hatolna. Nagyon fájdalmas). Ahogy felnéztem a hang irányába, denevért láttam. Bákit kérdezek, senki nem hallja rajtam kívül. Mégegy hasonló helyzet van. Egy boltban hallok hasonló hangot, csak sokkal hangosabb, mivel valószínű, hogy egy gép az. De azt sem hallják az ismerőseim. Mitől van ez??? (16/L)

2014. szept. 28. 18:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak ide kellett kiírni ahhoz, h találjak még ilyen embereket :D

7. Köszönöm a részletes választ :) és úgy tűnik, eddig szerencsém volt, mert a zenekarunkkal rengeteget próbálunk, így eleg hangos zenének vagyunk kitéve, de lehet változtatás lesz a hallás érdekében :)

Köszi mindenk :)

2014. szept. 29. 22:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én lakóhelyemen is élnek denevérek. Lakótelepen lakom, a X.-en, és amikor jó időben nyitva van éjjel az ablakom, én is szoktam hallani a hangjukat, mikor elsuhannak előtte. Nem tudtam előtte, mi ez az éles kis hang, mire rájöttem, hogy ők hallatják. Bírom őket. Ráadásul nem jön be annyi rovar, főként szúnyog, mert a denevérek elkapják.
2014. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is hallom és édesapám is ő orvos és elmagyarázta hogy ez csak elméletban van hogy nem halják az emberek ennek nincs gyakorlati jelentősége 12/L
2016. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!