Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet az aranyhörcsögö...

Mi baja lehet az aranyhörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Állatkereskedésben vettük, nem tudjuk mennyi idős.Olyan mintha hapcizgatna, meg levegővétel közben, mintha nyüszögne, vagy azzal járna.Nagyon félek.Nincsen rá valami gyógymód?Megfázott?Eszembe jutott a kamillatea, de nem tudom mennyit használ. Állatorvoshoz meg biztos, hogy nem visszük el, mert eddig mindig azt mondták, hogy túl kicsi az állat és nem tudnak csinálni vele semmit.Utána meg ott hagytunk nem tudom mennyit.Aki tud kérlek segítsen!Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 28. 21:32
 1/8 hosszúhajú ***** válasza:
nem nyelt félre? mert akkor itatni lehetne - tipp
2014. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nyelt félre.Ivott is az itatójából, de nuku javulás... :(
2014. szept. 28. 22:05
 3/8 hosszúhajú ***** válasza:
nem lehet, hogy csuklik?
2014. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyfojtában?Biztos, hogy nem, bocsi... :(
2014. szept. 28. 22:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok válaszokat!Nagyon aggódom érte! :(
2014. okt. 1. 21:24
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
Emeld ki a kérdést, és ha nem is viszed el külön dokihoz, ugorj be holnap suli után az állatorvoshoz, legalább kérdezd meg látatlanban. Látom, mindig csak én írok - nem tehetek róla :(
2014. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 2. 14:12
 8/8 anonim válasza:
Az én hörcsögömnek is ilyen baja volt, én elvittem orvoshoz és azt mondta hogyha én megvagyok fàzva akkor ö nagy eséllyel elkapta,aztàn egy àllatboltba vettem neki egy gyógyszer szerüséget (sàrga folyadék volt benne) és azt bele kellett rakni a vizbe és Utána akkor pàr napig azt itta.
2016. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!