Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NAGYON SÜRGŐS! Mi lehet a...

NAGYON SÜRGŐS! Mi lehet a baja a fiú szíriai aranyhörcsögömnek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
A hörim 1év 5 hónapos.4 napig össze volt ragadva a szeme, tüsszögött és furcsa hangokat adott ki!1 napja kinyílott a szeme és már nem tüsszögött de reggelre nagyon rosszul lett.Kivettem az ölembe és eldőlt.Sosem engedte meg hogy hozzányúljak az órához de most igen.Nagyon merev volt és alig tudta mozgatni a lábait.Ha el akart indulni akkor elesett vagy összerogytak a lábai.A szeme megint nem nyílott ki és ismét tüsszögött.Alig eszik!Mit tehetnék érte hogy meggyógyuljon?

2013. nov. 30. 13:16
 1/9 anonim válasza:
a horcsogok nem husszu eletuek... lehet mar oreg de az is lehet h megfazott :)
2013. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz!

De lehet, hogy már nagyon öreg.

2013. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem öreg még. Remélem azóta már felhivtál egy állatorvost és kikérted a véleményét. De csak hozzá értő állatorvoshoz vidd el.
2013. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Elvittem állatorvoshoz ahol kapott injekciót.Még 2-szer el kell vinni és talán az segít neki!Az állatorvos is azt mondta,hogy megfázott.Sajnos lefogyott és kiszáradt.
2013. nov. 30. 18:50
 5/9 anonim válasza:
Szegényke.... Én nagyon sajnálom. Nem lehet hogy valamilyen bénulása van?
2013. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem bénult le mert ha elesik akkor minden lábával kapálózik és feláll.Tegnap este amikor megjöttünk az állatorvostól egy helyben pörgött néha elesett aztán felállt és megint pörgött.Ez mitől lehetett?
2013. dec. 1. 08:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem nagyon tud tájékozódni, egyensúlyozni. Ha kisállat kereskedésből van, akár a beltenyészet is lehet ennek az oka. :/
2013. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már túl késő volt.Meghalt!
2013. dec. 1. 12:11
 9/9 Darcydoo válasza:
jaj részvétem
2013. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!