Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik törpe hörcsög milyen?

Pici kutyus kérdése:

Melyik törpe hörcsög milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!13 éves lány vagyok,két éve volt utoljára törpe hörcsögöm.Dzsungáliai volt,ha jól tudom.Az első napokban remekül viselkedett,de szaporítás után agresszív lett,és mindenkit megharapott. :-( Ha valaki tud rá választ meg tudná mondani,hogy miért lett ilyen?

A másik kérdésem pedig az,hogy mostanában folyton kitűnőek a jegyeim,ezért anyu megengedte,hogy megint kaphassak egy törpe hörcsögöt! :-D Csak az a gond,hogy nem tudom,milyen fajtát válasszak?Melyik milyen?És hogy viselkednek?Előre is köszönöm! :-D



2014. okt. 1. 22:08
 1/5 anonim válasza:

nekem is az van!

Bár a mienk elég szelíd azonkivül hogy mindig megakar szökni és a rácson mászik mint valami atléta :D!

de van egy ázsiai hörcsögöm is!

Ő ilyen szőr gomboc méretre kb akkora lesz mint az arany hörcsög csak hosszú szőrrel ezért fésülgetést igényel!

Ő is elég szelíd szereti ha kifésűljűk a szőrét és hanyat vágja magát hogy a hasa is simogatva legyen

2014. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de kifejezetten törpe hörcsögre gondoltam.Anya nagyobbat nem enged. :/ :)
2014. okt. 1. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai - tenyésztőtől.

Van Robovszki is, de az harapós :) a Campbell hörcsög is csak dísznek jó, ő is vadabb fajta

2014. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a robovszki nem harap! ez hülyeség... csak simán nem mindegyik szeret kézbe lenni, meg annyira gyorsan mozog hogy nem is érdemes kézbe venni, mert észre sem veszed és kiugrik, földre esik, megsérül.

ha dzsungáriait veszel, mindenképpen tenyésztőtől!

[link]

őt ajánlom, tőle vettem én a kis izgőmozgómat :)


dzsungik azok kézhet szoktathatóak, és nem harapnak (max ha nagyon megijeszted)

éjszaka tudnak zörögni a forgáccsal, fa rágásával. kell nekik mageleség+zöldség naponta (k-betűvel kezdődőek, karfiol, káposzta krumpli NE!) kis víz, egy forgó, meg mondjuk egy wcpapír guriga, és egy ház ami fontos, és ellesz :)

2014. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-D Már volt hörcsögöm,de azért köszi hogy szóltál!
2014. okt. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!