Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jelenleg milyen vadászgörény...

Jelenleg milyen vadászgörény kennelek vannak M. o. -n?

Figyelt kérdés
Lelkiismeretes tenyésztőt keresek, nem felelőtlen szaporítót. Évekkel ezelőtt amiket ismertem azok már megszűntek. Régebben is szerettem volna egy görényt (de mégse lett) és akkor sokkal több tenyésztő volt, akkoriban "divat" volt vadászgörényt tartani. Most azt veszem észre, hogy már alig vannak akik tartják, tenyésztik ezeket a kisállatokat. Viszont én szeretnék egyet. A velük foglalkozó oldalak létszáma is csökkent. Mi ennek az oka?

2014. okt. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én őket a Szabó Liviéket tudom ajánlani: [link] (az én görim is innen van) A honlapot azt nem mindig frissítik, inkább facebook-on aktív, de ha írsz emailt akkor szívesen válaszolnak rá. Ha jól tudom most van még náluk egy mintás kisfiú aki gazdira vár.
2014. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A Sun-yellow kennelről mi a véleményed? Nekem bézs göri kellene és náluk szinte csak az van.
2014. okt. 8. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Őket nem ismerem, de régebben nézegettem az oldalukat. Működnek még egyáltalán?

Bézs göri azt hiszem van most a Diamond Ring kennelnél is, Kövér Ibolyánál. [link]

De Liviéknél is volt idén egy bézs alom, nem tudom jövőre terveznek-e.

2014. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem Sun görim van. Szerintem az egyik legjobb tenyésztő, és sokmindent tud a görikről.

Neki oka volt, de ezt kérdezd meg tőle, ha érdekel, vagy nézz fel a honlapjára, most kezdte újra a tenyésztést.

2015. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!