Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó gazdija vagyok?...

Szerintetek jó gazdija vagyok? (többi len )

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok és régóta szerettem volna vadászgörényt és kerestem is a neten.Rátaláltam egy ivartalanított kislányr akinek az elözö gazdija nem tudta az életkorát sem..nem nagyoon érdekelt..el is mentem érte és haza hozam..felhívott a csaj hogy vigyázzak vele mert nagyon vad és mellesleg 8 éves..nagyon ideges lettem mert szerintem átvert hogy nem monta az életkorát és odaadott egy idős görit..nem volt szívem vissza vinni..nem tudtam vele mit kezdeni mert nagyon vad volt kiengedni sem nagyon mertem..többsuör nagyon csúnyán meg is harapott.teltek-multak a napok és mikor enni adtam neki mindig elkezdtem simogani és már nem is harapott..már ki mertem engedni és sétálni is vittem sokat..nagyon megszerettem és észrevettem hogy kicsit meg is hízott(jo értelembe)és teljesen egyedül foglalkozok vele negyon büszke vagyok hogy 2 hónap alatt sikerült"megszelídítenem".:) ma már szinte hozzám nőtt még akkor is ha már 9éves.ja és ezelött nem is volt görim szóval első görim.:) szerintetek jo gazdija lettem?? mert szerintem az elözö nem foglakozott vel és azért lett vad..15/L.:)

2014. szept. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen jó lettél. És ami a legjobb, hogy öregen is kitartasz mellette.
2014. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jó gazdija vagy! Csak így tovább! :)
2014. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!