Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisebb bélleállás után mikor...

Kisebb bélleállás után mikor lehet a nyuszit oltani?

Figyelt kérdés
Kisnyuszink péntek este produkált egy kisebb bélleállást, vélhetően a front és a vedlés rásegített. Szerencsére sikerült viszonylag könnyen visszaállítani az emésztését egy kis kényszeritatással/etetéssel, és fibreplex-szel, szóval másnap reggelre más minden a legnagyobb rendben volt. Viszont elvileg 8-án jár le a "fél év" az előző oltása (pestorin mormyx) után, szóval be kéne jelentkeznünk az állatorvoshoz. Viszont kicsit aggódom, mert a tavaszi oltás után is volt 2 nehéz, visszaesős bélleállásos napunk :( Ilyenkor mennyi időt kell várni, míg "biztonsággal" be lehetne oltatni? Mekkora "csúszás" engedélyezett a fél évhez képest?

2014. okt. 6. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az állatorvost és megkérdezném tőle telefonon, szerintem tőle kapod a legtutibb választ :) És közben már időpontot is adna, akkorra, amikor ő jónak látja :)
2014. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, szerintem erről a legjobb egy állatorvost megkérdezni.
2014. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!