Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez valami speciális fajta sün?

Ez valami speciális fajta sün?

Figyelt kérdés

[link]

Ez valami külön sünfajta vagy a sima vadon élő süni, csak extra aranyos?:D


2014. okt. 10. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy műállat.
2014. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy Photoshop-süni. :)
2014. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hehe, plüssbizbasz :D

Az sem volt feltűnő, hogy minden képen ugyanúgy néz? Egy igazi állatról soha nem csinálsz két teljesen egyforma képet. Ugyanis az mocorog. De legalább tényleg aranyosan néz ki :)

2014. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Photosün.
2014. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:
Szerintem a tűnemezelés nevű technikával készült. Nagyon profin kivitelezett darab.
2014. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De akkor meg honnan photoshopoltak 3 ilyen egyformát 3 tök más helyen? Mármint ez nem egy kép volt, hanem 3, csak összeraktam egybe. És mind a 3 kép teljesen máshonnan van. De elhiszem, hogy PS csak érdekes hogy a világ 3 különböző pontjáról összeszedett kép ugyanaz :D


Na de akkor is ezek: [link] (gondolom ezek már biztos nem photoshopolt képek) sokkal aranyosabbak (szerintem) mint ezek: [link] És én eddig még mindig csak ilyen barnásat láttam, a fehéreset sose..

2014. okt. 10. 11:28
 7/9 Platypus ***** válasza:

Ez egyszerűen egy nagyon ügyes nemezből készített műsün, különböző környezetben lefotózva. Nem kellett hozzá semmi spéci PS manipuláció.


Ha a formájára és a színére gondolsz, akkor afrikai fehérhasú törpesünről mintázták. Ami meg nem tetszik neked, az a nálunk őshonos keleti sün.

2014. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ezen a másik két linken valóban élő állatok vannak.
2014. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fehérhasú törpe süni!!!!! :)
2014. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!