Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A, , jó éjt, , tápszerből van...

A, , jó éjt, , tápszerből van olyan fajta, ami speciális, vagyis kimondottan hasfájós babáknak lett kitalálva, csak ezekből csak sima van, ami nem speciális tápszer?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hasfájós a kisfiam,ma már az 5. fajtát írta fel nekünk az orvos..és arra gondoltam,hogy ha már nem fog jól lakni a sima tápszerrel(most még elég)akkor adnék neki jó éjt tápszert,csak ha ezekből nincs hasfájós babáknak,akkor nem adok neki abból.Akkor majd kitalálok mást.Meg nem is tudom,hasfájós baba pl hogyan eszik tejpépet,ha már a tápszer is nagy hasfájást tud okozni?!A tejpép nem okoz még a tápszertől is erősebb hasfájást mivel sűrűbb és laktatóbb??Mert ha igen,akkor pl az én kisfiam majd nem ehet ilyeneket? 4 hós egyébként.
2013. aug. 27. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó éjt tápszer csak reklám. Én sokfélét kipróbáltam, nem vált be. De az 6. hóstól van, nem? Mecsek tea?
2013. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biogaia cseppet kap.A mecsek tea sztem nem segítene,egy hónaposan sem segített neki csak fokozta a hasfáját,mint ahogyaz az Espumizan csepp is meg az Infacol is.

Tejpép már van 4 hós kortól is,de még nem tervezek adni neki egyenlőre,mert még eltelíti,csak ma elgondolkodtam ezen,hogy ha majd adni akarom neki,akkor majd nem adhatom,mert ezekből nincs speciális változat hasfájós babáknak?

2013. aug. 27. 16:53
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se túl jó megoldás a hasfájásos babáknak való tápszer, mert azokban megváltoztatják a szénhidrát összetételt, és az elég rossz a babának.
2013. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!