Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tehetem még jobbá a...

Hogyan tehetem még jobbá a csincsillám életét?

Figyelt kérdés

Ma majdnem elveszítettem. Megtanultam jobban becsülni. 3 éve van nálam, de úgy érzem, nem foglalkoztam vele eleget - ritkán engedtem sétálni, nem naponta. Sokszor a szüleim takarították. Ma megváltozott, mert teljes mértékben becsülni kezdtem. Elrendeztem és megfuttattam. 2 emeletes, egész nagy ketrece van, fával és egy rágókővel, és egy csővel, amibe bele tud bújni. Mit tegyek, hogy szoros legyen köztünk a kötelék és jobb legyen a kapcsolatunk? Kézhez van szokva, csak kicsit izgága, mint a legtöbb csinesz. Láttam tök cuki videókat, mint például a chincilla masszázs stb, mindig irigyeltem őket mert nem voltam olyan jóba a csinimmel :)

Köszi a válasazokat!



2014. okt. 18. 18:14
 1/9 Csicsilove ***** válasza:
100%
Esetleg vehetnél neki egy párt. :)
2014. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem lehetséges, a szüleim biztos nem engednék meg, azt mondanák, hogy "erről se gondoskodsz", "ott van kint a sok kutyaszar, múltkor is én szedtem össze" pedig én is gyakran szedem...
2014. okt. 20. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
"csinimmel" verjem a szádba
2014. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Menj máshova trollkodni, pff... -.-'
2014. okt. 30. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondoskodj róla többet,és a harmadik egy internet szégyene pfö leköpném azilyeneket,de kedves kérdés föltevő mi az a -.-?
2014. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Smiley lenne. Ilyen fejecske xD De inkább nem mondok semmit a hülye barmoknak. Igen, azóta nagyon sokat foglalkozom vele és babusgatom :)
2014. nov. 1. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Helyes jó utonjársz -.-
2014. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
én csinesz tartó vagyok írj privibe tudom mi kell neki ;)
2014. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A csincsilla.info oldalt böngészgesd, teli van jó tanácsokkal.


És mindenképp szerezz neki egy azonos nemű párt. A szüleidet esetleg azzal tudod meggyőzni, hogy ketten sem esznek sokkal többet, mint egyedül és hogy mivel azonos neműek, nem fognak szaporodni sem. Ráadásul ketten egészségesebbek lesznek és kedvesebbek is. Szóval hajrá! :)

2015. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!