Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsög fogát házilag...

A törpehörcsög fogát házilag is lelehet vágni?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy valahogy hátrahúzzuk a tarkóját.De akkor izeg-mozog és úgy nem csak megvágjuk?Meg mivel lehetne levágni a túlnőtt alsó metszőfogat?
2014. okt. 23. 18:00
 1/6 anonim válasza:
100%
Miert akarod levagni a horcsog fogat?!
2014. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
állatorvost kérdezd meg! :)
2014. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet levágni!!!!:O

Arra van a fogkoptató hogy kopjon neki és ne nőljön meg akkorára!!

Nem rosszindulatból,de megnepróbáld!._.

2014. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hörcsög természetesen koptatja a fogát, mivel rágcsáló. Ezért ha beteszel neki egy faágat, vagy egy fogkoptató követ (nálam sose használták), esetleg száraz kenyeret, vagy háztartási kekszet, akkor azzal elkezdi koptatni a fogát és nem kell vágni. Egyébként is, otthon meg ne próbáld levágni a foga végét, hiszen az fáj neki! :O
2014. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem,nem akarom házilag levágni a fogát,csak olvastam interneten,hogy körömvágó csipesszel lelhet,de nekem ahhoz nincs bátorságom,ugyanis az alsó metszőfogai igen hosszúak.És hiába tettem be fogkoptató követ nem rágja,de elviszem az állatorvoshoz.Minden rendelőben vállalnak fogvágást?Ilyenkor levágja vagy leköszörüli az állatorvos?És kb. mennyibe kerül?
2014. okt. 24. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kisállatokra szakosodott orvos tud bánni az ilyennel. A folyamattal és az árakkal nem vagyok tisztában. Viszont nálam sem használják a fogkoptató követ. Egy fél szelet teljesen száraz kenyér vagy egy háztartási keksz viszont kiváló fogkoptatásra! :)
2014. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!