Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehetett a tengerimalacom...

Mi lehetett a tengerimalacom baja? (Csak erős idegzetűek olvassák. )

Figyelt kérdés

Múlt héten történt. Volt egy tengerimalacunk, éppen a 6. évét töltötte be, szép kort megélt. Már nagyon-nagyon öreg volt, látszott is rajta, a végén úgy kellett bánni vele mint egy hímestojással. Egyik nap ahogy kivettem a ketrecből észrevettem hogy egy kaki van a feneke alatt. Nagyon óvatosan felemeltem a malacot, hát nem kaki volt, hanem szegénykének egy 4 cm-es bélrészlet lógott ki a fenekéből, ami enyhén vérzett is, rózsaszín nyomot hagyott a pléden. Az ami kilógott, Rózsaszín volt és cső alakja volt, ebből gondolom hogy bél lehetett és be volt kunkorodva kör alakra kicsit. Egyből nagyon megijedtünk, én arra gyanakszom hogy egy bél-sérve lehetett, ha van egyáltalán ilyen. Biztosan fájt neki, de nem szenvedett nagyon feltűnően, még aznap is vígan csemegézett egész nap. Aznap este kezdett rosszul lenni, mikor észrevettem hogy beteg. Szóval másnap elvittem az állatorvoshoz és elaltattam, az orvos nem kérdezett semmit, tekintve hogy látszott rajta hogy nagyon öreg, és én nem kérdeztem meg, hogy mi lehetett ez a bél-kitüremkedés a fenekén. Azt se tudom, hogy az volt-e egyáltalán.

Szerintetek mi volt?


2014. okt. 24. 08:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Fiú volt amúgy.
2014. okt. 24. 08:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Az allatorvostol kellett volna megkerdezni.Ki tudja mi lehetett?
2014. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvostól kellett volna megkérdezni.
2014. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!