Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom lehet hogy...

A tengerimalacom lehet hogy beteg? Egy daganat szerű dolog van a lábánál a pocakján, lehet hogy rosszindulatú a daganat? Egészségesnek tűnik a malac és nem változott a viselkedése sem. Lehet hogy beteg?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kellene vinni? Ha igen akkor hova érdemes Sopronban van valami igényes állatorvos?

2014. okt. 20. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami daganatos elváltozás lehet vagy allergia, az én tengerimalacomnál hasonló daganatok voltak (a lábán)sajnos mi későn fordultunk állatorvoshoz és a korából adódóan is elvitte a betegség:/ azt tanácsolom, hogy gyorsan keress egy orvost az ilyen pici állatok nem sokáig húzzák, kezelés nélkül!! remélem még nem túl komoly a dolog!
2014. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,keresek akkor valami orvost,de még fiatal,kevesebb ,mint másfél éves,ilyen korban még nagyobb eséllyel gyógyulnak meg,ugye?
2014. okt. 20. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Több esélye van, mint egy öreg malacnak, de leginkább azon múlik a dolog, hogy mi a baja. Az én malackám anno két műtétet is túlélt fiatalon és 6 évig volt mellettem. És volt neki is a lábánál daganat, de simán túlélte, mivel erős malacka volt és nem volt rosszindulatú a daganat.
2014. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!