Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz valami baja a nyulnak ha...

Lesz valami baja a nyulnak ha kint marad telire?

Figyelt kérdés
A kisfiam kapott husvetra egy ismerostol egy hazi nyulat. Most kint van a teraszon egy nagy olban amit a ferjem csinalt neki. Az eleje es a teteje racsos de az oldalai zartak valamint a terasz egyik oldala is zart igy onnan is vedve van. Jo lesz ott neki telen nem fog nagyon fazni? A lakasba nem szeretnem behozni mivel azert sok piszkot csinal meg nem vagyok annak a hive hogy allatot lakasban tartani. Es meg ha be is hoznam csak olyan helyre tudnam tenni ahol radiator van ott meg szerintem nagyon melege lenne.
2014. okt. 24. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz baja, tegyetek be neki szalmát, ha fázik, bele tud bújni.
2014. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

szia!


Nagyapám évtizedek óta tenyészti őket.


A nyúl bírja a telet, csak szélvédett helye legyen. Amit nem bír, az a nyár és a meleg!!!!


Egy kis szalma nem árt alá, de amúgy az égvilágon semmi baja nem lesz.

2014. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is kint vannak télen a nyulaim. Csak széna kell és széltől védett hely. A meleget kevésbé bírja mint a hideget,szóval nem lesz gond :)
2014. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!