Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az afrikai fehérhasú törpesünn...

Az afrikai fehérhasú törpesünnek nagy baj ha a ketrece kisebb 100cm-nél?

Figyelt kérdés
mert én kb. 60cm v.70cm v.80cm
2010. jan. 25. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen kisállat esetében az egyik legfontosabb tényező a ketrec nagysága. Ettől függ leginkább, hogy mennyire érzik jól magukat. A ketrecet csak egyszer kell megvenni, de hosszú távon biztosítja az állat kényelmét. Szóval én azt mondom, minél nagyobbat érdemes beszerezni.
2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12%
az igen honnan szedsz te ilyen állatokat és minek?jo hogy nem medvét tartasz aztán majd ugy jársz mint az emberek a tévében széttépve találják meg őket.tartsál sztem inkább kutyát vagy macskát.
2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Az afrikai fehérhasú törpesün tenyésztett állatka, teáht már magyaroszági tenyésztőtől is vehetsz, persze borsos árért. És egy süni nem fogja szétszedni...XD

Ja és minél nagyobb a ketrec,annál jobb.

2010. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is van sünim és nekem a tenyésztő mondta, hogy ugyan mindenhol azt írják, hogy az egyik oldala legyen 1m, és minimum 0,5 négyzet méter, ez nem lét szükséges, viszont jó hogy 0,35 négyzetméteres, de ez nagyon az alsó határ. A mókuskerék (aminek elég nagynak kell lennie, 30 centi átmérőjű kb.) sokat javít a helyzeten, elsétálgat rajta, vagy fut mint az őrült, naponta kiengedheted, nem fut el tőled, főleg ha kézhez van szoktatva, elmászkálgat, kicsit tempózgat, az a lényeg, hogy ezzel kiélheti a km hiányait.
2010. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes :D nekem még kb akkora ketrecem se volt ( egy kanári ketrece XD ) de a süni egész nap csak aludt a kis házában vagy az mögött és este felé vagy késődélután mindig felköltöttem és kivittem a másik szobába feltettem a francia ágyra én közbe tv-ztem ő meg szaladgált hol rajtam hol az ágyon bőven elég az ami neked van !
2010. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fél négyzetmétert nem azért mondják a tenyésztők ám, mert nekik az a szimpatikus. A sünnek ennyi KELL, ő abban ÉLI LE AZ ÉLETÉT, mert amíg te alszol, addig ő ott létezik. Kisebb helyre beszorítani gáz. Ha nem tudsz neki elég nagy ketrecet venni (vaterán vannak olcsók használtan), akkor válassz inkább törpehörcsögöt.
2011. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
max 80cm lehet a legkisebb neki amiben még jól érzi magát!
2012. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!