Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacosok figyelem!...

Dododen kérdése:

Tengerimalacosok figyelem! Nektek mennyi idő múlva szokott teljesen hozzátok a malacka? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 napja kaptam egy tengerimalacot és amikor kiveszem már van hogy jelzi hogy tetszik neki ha simogatom(olyan hangot ad ki ami azt jelenti jól érzi magát),de amikor vissza rakom a ketrecébe akkor befut a házába.

És amikor kint van(pl:eszik) akkor ha látja hogy felé közelítek(nem túl gyorsan ne hogy megijedjen)egy kicsit megtorpan és vissza fut a házába.Mennyi idő volt nektek amég megszokta a közeledéseteket,és nem futott el amikor ott voltatok vele egy szobában?



2014. okt. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 hét amíg megszokja a helyet, de egy térben futás nélkül nálunk 1 hónap volt kb. De ez malac függő is :)
2014. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 nap nagyon kevés idő. Nálunk kb 1 hónap volt, míg megszoktak minket. Sok türelem kell hozzájuk, az biztos, de megéri. Csak idő kérdése és szelíd lesz. Hidd el, én is az elején kétségbe voltam esve, hogy ijedősek, de aztán megszoktak minket:)
2014. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól írják az egy hónap a minimum. Légy türelmes, megéri :) A kíváncsiság mindig győz kajával ki lehet csalogatni bárhonnan... nagy haspókok ám.
2014. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Olyan aranyosak a malackáim. :D :)
2014. nov. 1. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónap elég szerintem. nálunk is szobában lakik, ki is tudna jönni a helyéről, a szőnyegre futkosni, ha akarna, de sosem jön ki magától. ha kiteszem a szőnyegre, egy kőrt megy a szobában és vissza megy a helyére.
2014. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!