Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényem eheti ezt...

A vadászgörényem eheti ezt vacsorára? (lent)

Figyelt kérdés
Elfogyott a vadászgörim kajája és már csak 1 tojás van itthon amit ehet megsütöttem de adhatok neki egy fél virslit mellé?? vagy azt nem szabad?

2014. okt. 30. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a görény húsevő. Nem értek hozzá, de szerintem adhatsz.
2014. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát adtam neki.. a tojást megette..aztán a virslit is..és utána fél óra után kihányta..
2014. nov. 2. 13:17
 3/5 ThodEE GoD ***** válasza:

A válsz majdnem helyes volt de:

A tojást nyersen eszi meg és csak ha friss.

A Görény semmilyen fűszeres kaját nem ehet, sem sertést, hal és csirke amit legfőképpen javaslok! Van aki szerint nyersen is mehet, csont nélkül, mi apró kockákra vágjuk a húst és pár percre forró vízbe "megfőzzük" ;)

2014. dec. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tojást nyersen és főzve is megeszi, de csak a sárgáját lehet neki adni.

Virsli?!? Huh. Az elég durva baki. Kicsit olvasgassál göris oldalakat, még Mielőtt elteszed lábalól.

2014. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom jól hogy mit ehet és mit nem.:) csak azért már 9éves és a hús épp akkor elfogyott tojás meg csak 1 tojás volt..:) de többet nem adok neki semmilyen fűszerest.:)
2014. dec. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!