Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényem ellopott egy...

A vadászgörényem ellopott egy kicsi szatyrot, amiben péksüti volt előtte, és lenyelhetett a szatyorból egy darabot, meg fog halni?!

Figyelt kérdés
Az ágyon voltam, ettem, a szatyor üres volt és magam mellé tettem. Ő felugrott hozzám, és azonnal ellopta a szatyrot, nem bírtam elkapni és bevitte az ágy mögé. Nem sokkal később köhögött, ekkor kiszedtem őt onnan, betettem a ketrecbe, ott berohant az alomtálcába, összehányta az egészet, és kakilt is.... Rögtön adtam neki enni, mert minden kijött belőle, és szerencsére evett, volt étvágya, a vizet is kinyalta a tálból. Ami miatt aggódok, hogy azóta már elaludt, de az előbb köhécselt. Még bent lehet neki az a szatyor darab?
2014. júl. 29. 11:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék neki segíteni?? Állatorvoshoz nem tudom elvinni őt.
2014. júl. 29. 11:39
 2/5 anonim válasza:
uhh szegényke :S szerintem nem lesz neki semmi baja, de azért mégis csak jobb lenne, ha egy doki mondaná meg a tutit :) kérd meg a szüleidet, hogy menjetek el :)
2014. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos ez nem megy, azt mondták nincs ilyenre pénzük és hogy majd kapok másikat.... :'( de nekem nem kell egy "másik", nekem ő kell!!! :( ők ezt nem érthetik mert nem szeretik az állatokat, kutyánk is azért nincsen mert hogy ugatna egyfolytában. a göri azóta hányt még, megint minden kijött belőle. viszont olvastam egy fórumon hogy valaki ricinus olajat adott az övének mert bélelzáródása volt... nekem olyan nincs itthon így étolajat nyalattam vele egy fecskendőből . 2 millit... most az jött ki neki kaki gyanánt de nem találtam semmijében sem azt a k.va szatyor darabot. értesz a görikhez?? :( tudod ők ebbe belehalnak... én vagyok a hibás. :'(
2014. júl. 29. 14:04
 4/5 A kérdező kommentje:
étvágya van neki... iszik eszik de nagyon levert. remélem nem hány többet és nem hagy itt..... belehalnék nagyon hozzámnőtt... és a bűntudat... :(
2014. júl. 29. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha holnap is hány, és nincs normális széklete akkor azonnal állatorvoshoz kell vinni!!! Nincs olyan, hogy nincs rá pénz, akkor kölcsön kérsz valakitől, vagy megbeszéled az orvossal, hogy lehet-e részletben fizetni. Egy állat életével nem játszunk!

A szüleidre meg nem mondok semmit, de ez a hozzáállásuk undorító! Ha nem tudtok egy állatot megfelelően ellátni, segíteni neki ha baj van, akkor ne is tartsatok!

2014. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!