Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem 2 hörcsögöt 2 napja :D...

Vettem 2 hörcsögöt 2 napja :D a hörcsögkerékbe nem mennek bele szaldnak meg gyorsak főleg ha kirakom őket a parkettára. De este se szaladnak benne mert fenmaradtam hajnali 4-ig és egyszer se másztak bele hogy lehet őket bele szoktatni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megvettem a horcsogom o se azzal kezdte h rogton kerekezett,kb a harmadik negyedik nap kezdte igazsn hasznalni 😏
2014. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

2 napja vannak nálad, még szokják a helyet, majd szép lassan belakják az új helyüket

viszont két hörcsögöt ne tarts együtt, mert bántani fogják egymást (kivéve, ha dzsungáriai törpehöri)

2014. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ akkor várok még hagy lakják be de nekem nem vesztek össze még de még xd
2014. okt. 30. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

mert gondolom még kicsik

később, ha már ivarérettek lesznek már nem lesz így, sőt, meg is ölthetik egymást

2014. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyedül a campbell törpehörcsögöt lehet csapatban tartani, az arany és a dzsungáriai törpehörcsög magányos állat. Persze kivételes ritka esetben előfordul, hogy megvannak együtt, de az esetek nagy részében megöli az egyik a másikat. Lehet, hogy ma még nyugiban játszanak, holnapra majd csak egyet találsz, meg egy pár cafatot...

Egyébként a kerékbe majd beleszoknak, most még szokják az új otthonukat. De én tényleg azt javaslom, hogy külön legyenek, mert magányos állatok és egyedül jó nekik. Erős ösztönük miatt védik a területüket és emiatt szokott veszekedés lenni, ami után meg is sérülhetnek. :/

2014. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!