Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesünöm beteg?

Törpesünöm beteg?

Figyelt kérdés

Ma vásároltam állatkereskedésben egy lány törpesünt, az eladó nem tudta megmondani a korát, de az egy évet döngeti.

A lényeg, hogy nagyon puffog, elutasító, a hátán tartottam nemrég a tenyeremben, most nyúltam hozzá először, de csak kesztyűben mertem egyelőre.

Hol a jobb, hol a bal oldalát simogattam, jobban mondva a kis tüskéit. A bal oldalt úgy ahogy tűrte, a jobb oldalra meg begerjedt.

Minden próbálkozásnál így volt. Beteg lehet esetleg??

Mellesleg ráférne egy karomvágás, meg egy fürdetés, elég koszos oldalt a tüskéi.


2014. nov. 13. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egy oldalára dühös akkor viszont valóban az sajnos.

De durva hogy az állat kereskedőnél is akadnak beteg állatkák. :(

És még koszos is szegényke nem nagyon törödött vele akkor a gondozó.

2014. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És te mit mondasz? Az milyen betegség lehet? :(

Az alomtálba jár aludni, ahol macskaalom van... Miért ott alszik?? Jó, most elbújt a rendes helyére, de ez nem normális.

2014. nov. 14. 07:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjad már az állatkereskedési gondozókat! :( Legtöbbször az eladó az, aki vagy foglalkozik velük, vagy nem. Ő csak pénzt lát az állatokban, pont lesz.rja, hogy annak a sünnek ételmaradékok vannak rászáradva a tüskéire, vagy éppen hosszabb a karma a kelleténél.

Sünit szerettem volna venni régóta, vannak itthon macskáim, meg kutyáim, miattuk járok oda be, és akkor megpillantottam őt... :( Megsajnáltam vagy nem is tudom, 15ezer forintot kért el érte, de nem hagyhattam ott.

2014. nov. 14. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!