Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lenti ketrec alja nem lesz...

A lenti ketrec alja nem lesz büdös ha mondjuk nem az alomba pisil a törpesüni? Úgy értem egy idő után nem lesz büdös a ketrec. persze tudom kimosható, ettől függetlenül

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 14. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy ha nem az alomba pisil?A ketrec egész alját be kell borítani alommal tehát mindenképp oda pisil...És ha gondosan takarítod akkor nem lesz büdös(nekem nincs sünöm csak hörcsögöm és nyulam de gondolom hasonló...)
2014. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy értem, hogy a pisi azért érintkezik picit a ketrec műanyag aljával.

emiatt kérdeztem hogy picit biztos magába is szívja, nem lesz egy idő után büdös.

jó kimosása után eltűnik a szag

2014. nov. 15. 11:39
 3/5 anonim válasza:
A sünpisi szagtalan. Ha 4-5 centi vastagon raksz le forgácsot, el sem jut az aljáig. Ha hetente cseréled a teljes almot, napont kiszeded a kakikat, hosszú és egészséges élete lesz. FIGYELEM! Csak prémium táppal etetsd, a whyskas, stb tápok mérgezőek számára. A Hill's t ajánlanám. Mindig legysn minimum 22 fok a lakásban! Nem vicc. A sün nem egy hal, ami elvan. Nem akarom, hogy egy törpesüni az emberi önzőség áldozatává váljon!
2014. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A ketrecnél amit kinéztél, ajánlani sem tudok jobbat!! Szép nagy, felszerelt. Futókereket szerezz be neki feltétlen, a legjobb nekem eddig a tárcsaszerű volt. 3 törpesünim van, mostmár csak 2 :(
2014. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

bár mondjuk én a ketrec szélességét kicsinylem

2014. nov. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!