Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac szőr vágás otthon?

Tengerimalac szőr vágás otthon?

Figyelt kérdés
Hosszú szőrű malackám van,tudnátok tippet adni milyen fazonra vágjam a bundáját?

#tengerimalac #szőr vágás #otthon szőr vágás #hosszú szőrű tengerimalac
2014. nov. 23. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú szőrű malackám van, én csak a hátsó felénél vágom le neki hogy ne koszolódjon, bár rendszeresen van takarítva mégis képes össze pisilni magát. Kozmetikushoz is el lehet vinni van aki bevállalja, de én csak itthon megszedem neki és kész :)
2014. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán levághatod otthon is. a popójánál csak 1 cm-es maradjon. én is vágom a malackának, mert mindig lepisili.megspórolod vele a kozmetikus költséget, ha te vágod.
2014. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is inkább magam szeretem vágni és szintén a hátsójánál. Szerintetek érdemes a feje tetején levágni ? Ugyanis lelóg neki és annyira nem szép. Mennyit érdemes belőle vágni ?
2014. nov. 23. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
bármennyit, én hajnyíróval is neki szoktam esni, 1-2 cm-es szőrt hagyva neki
2014. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!