Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakáll vágás otthon?

Szakáll vágás otthon?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám pontosan, lehetőleg hibátlanul, egyenesre formálni szakállamat? Eddig nem növesztettem, de most rávettem magam hogy meghagyom, de azért formázni akarom.

2014. jún. 25. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt Neked ugyanúgy gyakorolni kell, mint nekünk a sminkelést :) Elsőre biztos nem lesz tökéletes.


Viszont megkérzedtem az Uramat is, mert neki is van arcszőrzete és formázza is, ő azt mondta, hogy nem nehéz, meg elsőre is sikerülhet jól, csak ne görcsösen állj neki, hanem olyan "természetesen". Mert akkor fogod elrontani, ha rágörcsölsz.

2014. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár már próbálkoztam vele, de mindig itt-ott több-kevesebb lett és akkor inkább levágtam az egészet.
2014. jún. 25. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek direkt, hogy szakállformázó

pl [link]

2014. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!