Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért baj az hogyha mindig...

Miért baj az hogyha mindig bennt van a mókuskerék a törpehöriknél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ha vannak picik akkor ne legyen mert beszorulhatnak a küllők közé.
2010. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, de nekem fém van és az este nagyon nyikorog és zavar.

Ja meg a kicsik is.

2010. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de most nincsenek picik szal majd ha lesznek akkor vegyem ki a kereket hogy a nagyok se tudjanak futni benne?
2010. jan. 31. 21:29
 4/8 anonim válasza:
nekemis törpehörim van, de én éjszakára szoktam kivenni, és csak azért mert nagyon zörög :D
2010. febr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A picik kb 2 hetesen kezdenek mászkálni, addig bent maradhat, de utána inkább vedd ki. Ha nincs pici akkor maradhat non-stop ha el bírod viselni az éjszakai maratonokat :)
2010. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem picikkel is bent szokott lenni, megtanulják hogy használják és egyszerer szalad az egész család:)
2010. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
éjszaka nem zavar mert a nappaliban vannak így nem hallom
2010. febr. 1. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták,ki kell venni ha sokat fut,mert képesek halálra futni magukat.
2010. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!