Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lett a hörimmel? Nagyon...

Mi lett a hörimmel? Nagyon sokat feküdt. Magot nem evett csak gyümölcsöt, attól egy ideig jobban volt de aztán meghalt? Nagyon szerettem, és most sokat sírok. Mit csináljak hogy ne sírjak annyit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom a hörikédet. Mennyi idős volt? Ha elérnek egy bizonyos kort akkor elég hirtelen is meghalhatnak.

Nem ütötte meg magát? Nem esett le véletlen?

Sajnos nekik nagyon rövid az életük a mienkhez képest.

Emlékezzél rá, és ha úgy érzed hogy tudsz egy másik (bármilyen) kisállatról gondoskodni válasszál egyet magad mellé.

2010. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz nem vitted?Amúgy tudom milyen rossz elveszteni egy kisállatot.Én mikor a nyuszim meghalt pár napig csak sírtam már majdnem egy éve történnt de sajnos még néha most is megsíratom.
2010. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés?
2010. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél új állatot. az majd lefoglal. Ja, lehetőleg ne ugyanolyat mint ez volt, mert akkor emlékeztet rá és az nem vezet jóhoz. Másfajta hörit vagy más kisrágcsálót.
2010. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!