Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MI lehet az oroszlán fejü...

MI lehet az oroszlán fejü törpenyulam baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A nyulam nemrég kint volt(ketrecböl) hogy játszak vele de a parkettára állt nem ment tovább és hirtelen elnyúlt,elcsúszott mind a 4 lába oldalra kiment és nem tudott felállni,amilyen hamar csak tudtam felállítottam és arréb tettem de megint elcsúszott,akár hova tettem,mindig ugyan ez (csak parkettán) szönyegen megállt de nem ment sehova,nem mozdult.Nagyon félek!Mi történhetett vele?

2014. dec. 14. 18:12
 1/7 anonim válasza:
milyen idős?
2014. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálunk az öregedés volt a baja a nyuszinak ilyesmi tünetekkel. El vittük orvoshoz mert már ő lábra se nagyon állt mi etettük, itattuk kézből :( Sajnos el kellet altatni mert azt mondták ez lehet még akár több hónapos szenvedés is
2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. 2hete múlt el 1 éves most a foga nagyon megnött de az orvosnál csak jövöhét hétvégére kaptunk idöpontot,de ha holnap ugyan ez lesz a tünet,engem nem érdekel de el fogom vinni! Kb. olyan volt mintha spárgázott volna,kézzel lábbal de nem tudott felállni.Istenem,remélem nem lesz semmi baja!
2014. dec. 14. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A parkettàn csúszik a tappancsa. Ha szőnyegen nincs gond, akkor nem kell félni.
2014. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Tényleg el kéne vinni dokihoz..oké, csúszik a parketta, de azért tudnak rajta menni, szóval attól félek, hogy valami más a gond. A ketrecben tud állni meg enni?
2014. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem a tappancsa csuszik a parkettan a kutyam is igy van evel.
2015. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta felépült és jól van,kis kövérség az egész meg egy babapofa! :D

Köszi a válaszokat!

2015. jan. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!