Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha van egy törpehörcsögöm és...

Ha van egy törpehörcsögöm és szeretnék még egyet mi a teendő?

Figyelt kérdés
1 hete van egy törpehörcsögöm. szeretnék mellé még egyet. számít h fiút vag lányt választok mellé? és az hogy mennyi időset? kedvelik egyáltalán a társaságot vagy egyedül jobban szeretnek lenni? illetve másfajta hörcsöggel esetleg tengerimalaccal is egybe lehet tenni vagy külön akvárium kel nekik?
2008. aug. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Számít. Lány-lánnyal és fiú-fiúval nem jön ki. Akkora bunyó lesz - kivéve ha anya-lánya, apja-fia vagy egy alomból vannak és egyszerre viszed el őket még kis korukban.

Az, hogy mennyi időset nem lényeges, bár ha nézet eltérések vannak jobb ha külön teszed őket vagy visszaviszed.

Tengerimalaccal? Én még nem próbáltam, de nem ajánlom.. egyáltalán minek? :D

Remélem terráriumot akartál írni. Az akvárium nem a legjobb megoldás (remélem azért vizet nem akarsz beletenni...:))

Lipton*

2008. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen terráriumra gondoltam bocsánat :$ :) és köszi
2008. aug. 17. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapból magányosan élnek, nálam mindég veszekedtek külön kellett választani őket. Ha sokat foglalkozol azzal az egyel akkor is nagyon bolsog lesz!
2008. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél még egyet, válassz nyugodtan brmiylen neműt, de mindenképp tartsd külön őket. A hörik ugyanis legfeljebb a párzás idejére viselik el a társaságot, különben akár meg is ölik azt aki a területüket háborgatja.
2008. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!