Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 lány tengerimalacom van. Az...

3 lány tengerimalacom van. Az egyik az anyukájuk. Miért utálják egymást? (lenthosszabban).

Figyelt kérdés
Na szoval. Kb. 2 éve megszületett Boci és Bolyhi. Akkor még nem volt probléma, szépen élték akis életüket meg minden. Majd egy fél év múlva elkezdődtek a verekedések. Boci és Bolyhi iszunyó sokat verekedtek, az anyjuk mindig Bolyhi mellé állt. Jó úgy voltam vele hogyha nem bírják egymást akkor ne legyenej együtt, külön vannak, Bolyhi az anyjával, Boci meg külön. Egy darabig nem volt semmi, de egyik nap az anya Bolyhit elkezdte csípkedni meg csattogtatni rá a fogát, egyszer annyira meg csípte Bolyhit hogy kivérzett az oldala. Most mind 3-man külön vannak. Már kb. 1 éve. Olvastam egy csomó oldalon hogy nekik rossz ha egyedül vannak, de félek ha ujra össze raknám őket mégnagyobb bunyó lenne. Uj társat se akarok nekik fenn áll az esélye hogy megvernék őket is. De miért utálják egymást? Hisz társas lények. Az meg nem lehetett baj hogy kicsi volt a hely mert 2 emeletes ketrecük volt, meg kb. fél vagy 1 méteren volt futtatva a szobán.(apukám gyártmánya) Szerintetek össze lehet őket szoktatni vagy hanyagoljam és maradjanak külön? (Bocsi ha nem annyira érthető nem nagyon tudtam hogy fogalmazni.)
2014. dec. 24. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet hogy a szagok miatt!?

próbáld meg ecettel jól kimosni minden zugát.

De elötte azért próbáld meg szagok nélküli helyen, mondjuk az ágyadon összeengedni őket, és éreztesd velük hogy te vagy a fönök (gyengén nyomd le az orrát) egy próbát ez is megér.

Sok sikert, majd írd meg mi lett a történet vége.

2014. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fog csattogtatás meg berregés volt meg támadtak egymás felé:( Van még ötlet?:(
2015. febr. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!