Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány a törpehörcsögöm?

Fiú vagy lány a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok róla jobb képet készíteni, de talán látni. Jól gondolom, hogy fiú?


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. dec. 24. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nőstény a kicsike!:)

Lányhörid van!:D

2014. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Néztem már nem egy ilyen képet, de én fiúnak ítéltem meg. Szerintem az a két lyuk távol van egymástól. Mondjuk mikor vettem, direkt lányt akartam, de alig 3 hetes volt, és az eladó nem tudta biztosra, hogy az, csak ő akkor lánynak nézte. Most így fél év után jó lenne tudni.
2014. dec. 24. 18:47
 4/18 A kérdező kommentje:
Ahogy jobban megnézem, neki inkább kerek a hátsója, nem hosszúkás, viszont a 3. képen meg látni, hogy a felső lyuknál van valami kitüremkedés.
2014. dec. 24. 18:50
 5/18 anonim ***** válasza:

Ja már fél éve van meg neked?O.o

Hát az a baj hogy még ígyis elég homályos a kép és 100%ig nem tudom megmondani.Tudom hogy nehéz lefotózni,mert izegnek mozognak!nekem is van 2 hörim(aranyhörik) és eggyik fiú-másik lány nekem könnyű megállapítani a fiút mert igye hát........fiú szerve van!:D

2014. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a felső nem a here? [link]


Meg a hasán van valami, amit csak a fiúknak mutat az ábra. [link]


[link]

2014. dec. 24. 19:11
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki!:)

Ezek szerint fiú!:P

2014. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fiu. Mindketto van nekem a lanynak sokkal kozelebb van. Azok a nagy dudorok pedig a herek.
2014. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi hogy a fiu köldöke tajekan van a jol kiveheto büzmirigy. A lany hörimnel nem latni azt sem. Ez tuti fiu.
2014. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Pedig annyira lányt szerettem volna... Mindegy, majd talán legközelebb. Ha tudtam volna, mit kell nézni, én vizsgáltam volna meg a boltban, nem az eladóra hagyom, hogy ő csak tudja. De attól még imádom, csak sajnos szegény lány nevet kapott. :D


Leginkább csak ilyen képeket enged magáról készíteni, ebből meg nehéz megmondani. [link]

2014. dec. 24. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!