Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány a törpehörcsögöm?

Fiú vagy lány a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok róla jobb képet készíteni, de talán látni. Jól gondolom, hogy fiú?


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. dec. 24. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
[link] ez az én fiu hörim :) tuti fiu, mert már ügyködne a lányon :D amugy nagyon édes a hörid,ne bánd hogy nem lány.
2014. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tuti fiú, 8 éve vannak hörcsögeim. :) Örülj neki, mert nálam (tapasztalatból mondom), mindig a fiú hörcsögök voltak a szelídebbek. :P
2014. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem eddig csak 5 macskám volt meg egy nyulam, de mind fiú. És most már egy lány kisállatot szerettem volna. Azért lehet, hogy elmegyek és megpróbálok beszerezni egy lányt hörit is, persze külön ketrecben lennének. Csak fél évig abban a tudatban voltam, hogy leányzó a kicsi, mivel elhittem az eladónak én meg nem néztem utána. Persze ettől még imádom és eszemben sincs megválni tőle, se lecserélni.
2014. dec. 24. 23:18
 14/18 anonim ***** válasza:
jól látom hogy neked használja a fogkoptatót? :)
2014. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egy ideig használta, úgy kb. 3 hónapos koráig, azóta nem érdekli, a papírt meg a fadarabokat jobban szereti rágni. Nem tudom, hogy ez normális-e, mármint hogy nem használja örökké, de gondolom, ő csak tudja, hogy szüksége van-e rá vagy sem, nem tudom agitálni, hogy tessék szépen rágni.
2014. dec. 25. 01:32
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer se használta, olyan érintetlen mint mikor megvettem neki :D

Nekem is papírt és fát rágcsálja, de azt nagyon

2014. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. A fogkoptatót sose használta egyik hörcsögöm sem, csak nagyon ritkán. A WC papír guriga és a faág rágcsálása sokkal jobban tetszik nekik. :)
2014. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen FIÚ. Nem tudom, hogy mi olyan nehéz ezen, van heréje, vagy kincs? Van neki, tehát kisfiú+meg itt van a bűzmirigy.
2016. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!