Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörim (8 hetes) 4 hetes...

A hörim (8 hetes) 4 hetes kora óta nem nő, amúgy makk egészséges. Valami baja lehet?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkérdeznétek, a hörieimet mérni szoktam (hosszra) és biztos hogy nem nőtt.

2014. dec. 26. 16:29
 1/6 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz
2014. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Nem törpehörcsög, esetleg?


Amúgy, ha nagyon zavar, akkor megkérdezhetsz egy állatorvost a biztonság kedvéért, de ha egyébként semmi baja nincsen, akkor nem hiszem, hogy bármi probléma lesz. Mondjuk az lehet, hogy valami genetikai bibi van nála, ami miatt esetleg rövidebb életű lehet vagy betegesebb (vagy az is lehet, hogy az ég világon semmi ilyesmi következménye nem is lesz).

2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem, amúgy a fajtája dzsungi. Köszi a válaszokat!
2014. dec. 26. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Hany cm most? A dzsungik 6-11 cm kozott vannak. Nekem is az egyik kb feleakkora mint a masik es semmi baja. Kb 10 hetes koratol nem nott tovabb. Neki ez a vegleges hossza. Ugyanugy ahogy vannak koztuk vekonyabb es robosztusabb testalkatuak is,etetestol fuggetlenul.
2014. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 és fél cm körül van.
2014. dec. 29. 11:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalt vagyok, 15 éve tartok hörcsögöt, de ilyen pici még egy se volt. 5 hete egy millimétert se nőtt, nemsokára eléri azt a kort amikor már nem szoktak nőni. Engem nem zavar hogy pici, csak nem tudom hogy ez baj e, esetleg genetikai vagy valami, mert az apja is pici, ő 7 cm körül van. Viszont az anyja 10 cm
2014. dec. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!