Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon új nyuszitulajdonos...

Nagyon új nyuszitulajdonos vagyok. Milyen tápot adjak a 2 hónapos törpémnek. Azt olvastam, hogy a vitaminos /gyógyszeres/ tápok nem jók a törpenyusziknak. De hát akkor milyet vegyek? Én csak ilyeneket láttam.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Versele laga táp a legjobb

[link]

Van több féle is ebből a márkából, a többi is jó...

Naponta egy kanálnyi elég a nyúlnak, széna pedig mindig legyen előtte. torpenyul.hu oldalon hasznos dolgokat olvashatsz ha esetleg még nem ismernéd.

2015. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb táp minden korban:

[link]

2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az állatorvos a Versele Laga Cuni Complete-et ajánlotta, mert ideális minden korban az összetétele, és nem tudja kipiszkálni belőle a kevésbé finom falatokat :) Szóval csak azt vesszük.


Mondjuk nálunk az egy kanálnyi mennyiség nem jön sajnos be, legalább egy kis marékkal igényli (eszik persze rendesen szénát mellette, egyszerűen csak ennyi mennyiséget igényel), de mivel jó minőségű a táp, nincs elhízva, rendesen bogyózik, szóval teljesen egészséges :)

2015. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén a cuni complete juniort ajánlom. A legjobb táp.
2015. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!