Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a nyulam, vagy csak fázik?

Beteg a nyulam, vagy csak fázik?

Figyelt kérdés

Reggel normálisan evett (sok szénát,kis répát,nagyon kis káposztát és szintén nagyon kis tápot kapott-elvileg káposztát csak kis mennyiségben lehet adni,szóval ritkán adok neki egy picit de ebből még nem volt baj egyszer sem). Ma kimentem hozzá délután, és amikor kinyitottam a ketrec ajtaját, odajött hozzám és megszaglászott, de aztán visszament a "kis szobába"(a ketrecnek van egy elkerített kisebb része, ahol aludni szokott, meg ott van rengeteg széna, szóval az a legmelegebb rész). Hallottam hogy ropogtatott szénát, de aztán nem jött ki. Később megint odamentem, és ugyanez volt. Ugye csak a hideg miatt nincs kedve kijönni? Én nem látom puffadtnak, bár elég nagy a bundája, szóval még az is lehet. Régen volt olyan nyulam, aki felfújódott, de az meg sem mozdult, csak gubbasztott egész nap.

(Nyáron vettem őket(2 van), nyár óta kinn vannak, nem törpenyulak, de talán kicsit közelebb állnak az óriásnyulakhoz, legalábbis a szüleik ijesztően nagyok voltak)


2015. jan. 7. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:
ó és a koruk kb 1 év körüli
2015. jan. 7. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteg , csak fázik . De így látatlanba nem lehet tudni. Szerintem ha úgy látod ,vidd el orvoshoz.
2015. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fél hatkor kapják, a vacsorájukat, és szerintem ha akkor esetleg nincs étvágya, elviszem
2015. jan. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!