Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti ezt a tápot adnátok tengeri...

Ti ezt a tápot adnátok tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

Két napja rendeltem online versele laga cavia complete nagy kiszerelésű tápot. Helyette versele laga complete herbivores tápot kaptam. Rá van írva hogy általános rágcsáló táp.

Szerintetek ezt ugyanúgy lehet nekik adni?

Várom az ÉRTELMES hozzászólásokat.

Köszönöm



2015. jan. 7. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatod, de én azért rákérdeznék a webshopnál, hogy mi ez a csere.
2015. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, holnap hívjuk őket, csak arra az esetre kérdetem ha nem találják majd jogosnak a reklamációt (van ilyen).
2015. jan. 7. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

a reklamáció jogos, mert nem azt kaptad amit rendeltél, nincs joga kicserélni másikra beleegyezés nélkül.

ezért van a telefonszám megadás az online rendeléseknél, meg kell adni és akkor felhív ha mást akarna ajánlani.

2015. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Én cavia nature-t rendeltem 10 kilósat és helyette sima nature tápot kaptam, amire ugyanúgy általános rágcsálótáp volt ráírva. Viszont a beltartalma ugyanaz mint a cavia nature-nek.

Nézd meg te is, hogy ugyanaz van-e benne mint a cavia complete-be. Ha igen akkor nyugodtan adhatod nekik. De szerintem előbb hívd fel a boltot.

2015. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jan. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!