Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sztetek ez elég ehhez?

Sztetek ez elég ehhez?

Figyelt kérdés

7-8000 FT-ért 2 hörcsög +terrárium,alom,kisház,itató....

Kijön ebből?


2010. febr. 5. 22:52
 1/6 anonim válasza:
Ha a terrárium üveg, akkor nem. Ha műanyag akkormeg kirágják. Valami sűrűbb rácsú kalitka jobb megoldás lenne, de azt meg - sajnos tapasztalat hogy - pont éjjel szeretik rágcsálni, azzal is koptatva a fogukat! :)
2010. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 40x70 es re vagy kisebre gondoltam.
2010. febr. 5. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, elég.

[link]

2010. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az üveg terrárium literje 100 ft, tehát egy 25 literes, ami elég 2 hörinek az kb. 2500 ft, kaja, alom ha a legolcsóbbat veszed még 500 ft kis kiszerelésben, ház és itató még 2000 és marad 2000-ed a hörikre.
2010. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne tartsd őket egy helyen hidd el az enyémnek még mindig meg van a sebe.Inlább ketrecben tartsd mert olcsóbb és nagyobb és kifog jönni 2.000-ért lehet venni egy méretes ketrecet a legolcsóbb a royal canin-es boltban van
2010. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy milyen fajta höri.Ha kezdő vagy,akkor én az 1 hörit ajánlom.Később még vehetsz,ha megszereted őket,de együtt tartani én nem tudtam őket.Jah,és egy tipp:ha van a közeledben asztalos műhely,próbálj meg kérni sziácsot.Ezen tudsz spórolni egy kicsit.(általában szivesen adnak 1 zsákkal ingyen)
2010. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!