Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög ehet ijen kaját?

Hörcsög ehet ijen kaját?

Figyelt kérdés

Van 2 lány hörim. És ehet diót?

Ja igen...Vettem automata itatót(tudjátok miet)és abbol mikor fognak inni? mert ugy csináltam ahogy az eladó mondata...Csak ágaskordva érjék el..Felfogják fedezni h abbol tudnaak inni? :S


2010. febr. 6. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ehet
2010. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatsz neki diót.

Az itató csőrét pedig kend be valamilyen illatos, finom kajával (pl. kígyóuborka), az odacsábítja a hörit, nyalogatni kezdi és rájön, hogy ha nyalja, víz jön belőle :=).

2010. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam diót adni neki! Nagyon szereti! De én még párizsit, joghurtot, és sajtot is szoktam neki adni! Mindent szeret de a kedvence a tökmag és a szotyit!
2010. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az sem baj, ha nem iszik, csak adj neki sok almát, uborkát, stb.

Én nem szoktam diót adni nekik, az enyémek nem szeretik, de szerintem módjával lehet (a dió olajos, nehogy elhízzanak!)

2010. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jah, az enyém naponta eszik diót és nagyon szereti !

Az itatót meg felfogja fedezni, az enyém elég hamar felfedezte, csak ne legyen gumiból az a rész, amivel rárögzited a ketrecre ( vagy ketrecbe ), mert akkor szét fogja rágni. Legalábbis nálunk ez igy volt :-D


A hörcsögnek MUSZÁJ vizet adni különben, nem számit honnan issza, csak legyen viz !

2010. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!