Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » CsöXD! Nemsokára lesz egy...

JasmineCukor kérdése:

CsöXD! Nemsokára lesz egy nyulam ( kisebb fajtára gondoljatok) Szerintetek lány vagy fiu nyúl legyen? Sztem lány mert azt olvastam azokat lehet babusgatni, emelgetni stb. De a ti gondolataitokat is szeretném hallani.

Figyelt kérdés

És még azt szeretném kérni mondjatok nekem nyul neveket.

Lehetőleg ne túl nyálas ne megszokott neveket


Kösszi!



#kisebb fajtára #ti gondolataitokat szeretném hallani
2015. jan. 12. 15:47
 1/6 anonim válasza:
Ha lenne egy nyulam fiú lenne és tuti hogy Elnök úr lenne a neve :DD
2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőstények kezesebbek, bár ha ivartalanítod akkor a bakot akkor az is tud bújós lenni :)


Babusgatni viszont egyiket se lehet, ezek állatok, nem plüssök. Valamelyik azt se szereti, hogyha felemeled. Ha nincs más állat a házban, és a nap nagy részében ki van engedve a szobába akkor kezes lesz, de hogy gyömöszölni nem tudod majd az is biztos.

2015. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TheCreeper ***** válasza:
Én nyulakat tenyésztek (hús és törpenyuszit is) és mindig azt tapasztalom hogy ivarérést követően a fiúk szelídebbek és kiegyensúlyozattabbak lesznek mint a lányok. A nőstényt ha nem fogod szaporítani akkor számolnod kell azzal hogy úgy kb két hetente ivarzáskor harapóssá válik. Nekem a bak nyulakkal van pozitívabb tapasztalatom. Egy bak órákon át képes az öledben terpeszkedni, aludni sőt az egyik Hektor névre hallgató törpenyuszinkat az új gazdija megtanította a nevére, tud pitizni meg minden. Ne feledd hogy a nyúlnak a szaporodás az élete. A bak jobban tolerálja a magányt mint egy kölykök nevelésére született nőstény(és akkor ne beszéljünk az álvemhességről, meg szőrtépésről).
2015. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyuszik abszolút nem szeretik ha emelgetik őket. Babusatni sem nagyon, max simogatni lehet a fejt, füle tövét, azt általában imádják. Ivaros állatok mindegy milyen nemű lehetnek vele gondok, bár nem vagyok ivartalanítás párti, csak ha több nyuszi él együtt. Kérlek tájékozódj mekkora nagy felelősség egy nyuszi tartása, mielőtt hazavinnéd. Nem biztos, hogy neked való állat, sok odafigyelést igényelnek.
2015. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még annyi, hogy ha babusgatni való állatot akarsz, macskát inkább ajánlom, az jobban tűri, ha felveszed, simized, ha nem tetszik neki akkor meg úgy is otthagy.
2015. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A neme mindegy, mert náluk is egyénfüggő a természet. Az én nyuszim pl pörög, agresszív, területvédő. Anyum nyuszija nyugis, kezes, bújós, imàd kézben lenni.

Mindkettő bak, ráadàsul testvérek.

2015. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!