Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan engedjem ki a kisnyuszi...

Pamus kérdése:

Hogyan engedjem ki a kisnyuszit először? Nem fog elbujni a szekrény vagy ágy alá? Az egész szoba legyen a játszótere, vagy pl. csak a szőnyegen maradjon?

Figyelt kérdés

#ágy #szőnyeg #szekrény alatt #egész szoba
2015. jan. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pórázzal csináltam, egy hètig így fedezte fel a házat, majd póráz nélkül mászkálhatott.
2015. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

En kiengedtem a lakasba. Elso dolga volt felugorni a bevetetlen agyba ese telebogyozta!!!(komolyan igy volt)

Utana a cipotaroba bujt el, ott elkezte ragni a cipoket es persze oda is kakilt egy adagot!

Fuggetlen ettol en nagyon szerettem a nyuszinkat.

Vegul kint tartottuk az erkelyen ahol tavasszal es nyaron nagyon kellemes volt az ido.De ha veletlenul valami leesett a ruhaszaritorol vagy kint maradt egy papucs azt azonnal megragta.

De mindent tonkre tett,a nadat az erkelyen es mindent ami kint volt ,felmoso nyel,sepru,lapat...

2015. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell az egész szobát játszótérré alakítani. Nekem a szoba azon része van neki elkerítve, ahol nincsenek kábelek, meg más megrágható dolgok. A szekrény meg ágyalja nálunk tele van pakolva könyvekkel, így nem tud bebújni, bár néha megrágja a könyveket, de rá kell szólni. :)
2015. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyúl (és többek között a cica, kutya, stb is) nem a házba, lakásba való. Ott tartása állatkínzás. Miért nem mehet ki aszabadba????

Ereszd szabadon az udvarodban! - Nincs udvarod? Akkor minek tartod? Kínzod minden nap?

2015. nov. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!