Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan "dobjam" fel a konyhát?...

Hogyan "dobjam" fel a konyhát? Most költöztünk új lakásba és régi sötét barna szekrény van, fehér csempével meg olyan szocreálos az egész.

Figyelt kérdés
Most nincs pénzünk felújítani viszont szeretném valahogy feldobni a konyhát. Már vettünk csempematricákat, de annál azért többre van szükség :s Gondoltam rá,hogy a szekrényeket bevonnám valami vicces és vidám csomagolópapírral,de az hamar elszakad. Mit tanácsoltok?
2009. dec. 10. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből vannak, ha fa, akkor átfestheted, ha fóliás, akkor ráfóliázhatsz.

Én azért a helyetekben azt is megnézném, hogy mibe kerülne, ha csak az ajtókat lecserélnétek az nem olyan drága.

2009. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha van rá lehetőség:

1. Cseréld le a fogantyúkat

2. Tegyél szpott lámpákat

Sajnos más hirtelen nem jut eszembe

2009. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csempét hagynám fehéren,viszont színes fugával húznám ki.

ha szocreálos,akkor abból a stílusból hoznám ki amit lehet.Egy retró lámpa a fuga szinével,rádió,mérleg egy -két retrós cucc+mellé sok inox.

A szekrényre vehetsz öntapadós tapétát.

Mondjuk el tudnám képzelni,hogy piros fuga,piros lámpa,a szekrényre meg ezüst tapéta absztrakmintással összedolgozva.

2009. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
WOW nagyon hamar válaszoltatok. A piros konyha nekem kicsit durva lenne, de azért köszi. Fóliázva van és ne jó csak az ajtókat lecserélni, mert teljesen logikátlan az egész és nagyon magasan van el sem érem a felét egyértelmű,hogy az egészet ki kell cserélni. Csak amíg nem jön rá össze a pénz addig akarok valami ideiglenes nem drága megoldást. A fugázáson is gondolkoztam,de szerintem a csempéket is le kell verni és újat tenni (néhol úgy néz ki, mintha csak a lélek tartaná) így ne tudom ráköltsünk-e annyit. Vagy a fugázás egyáltalán nem kerül sokba?
2009. dec. 10. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:

A fuga az kb 1000-1600 ft és te is meg tudod csinálni.Mindenféle színben kapható(pl praktiker)

Nem igazán lenne piros,csak pár csík,viszont fehérhez mindenképpen valami élénk szín kell,hogy feldobja.(én személy szerint fürdőt láttam így megcsinálni,hát tök jól néz ki.De van zöld,sárga,narancs stb színű is.)

2009. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!