Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik kisdegum lebénult...

Az egyik kisdegum lebénult mármint nem mozgatja hátsó lábait. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre azóta sem mozgatja. Nagyon aggódom érte. (2 hetes)

2015. jan. 21. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
El kell vinni orvoshoz!!!
2015. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos. Valószínű, hogy könnyen orvosolható. Mert előfordulhat akkor is bénulás, ha nem jut hozzá minden fontos ásványi anyaghoz, nyomelemhez. Ha aggódsz a vizit áráért, kérdezd meg nyugodtan telefonon.
2015. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sebok ***** válasza:
22%
Hát van a humánus és a kevésbé humánus módszer :(
2015. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy maradandóan bénult le, ne osztogass már ilyen tanácsokat. A két hetes gyerekedet is inkább megölnéd, csak mert lusta vagy orvoshoz vinni? Azért mert pici állat, még ő is élni akar, és nem azt, hogy falhoz csapja valaki.
2015. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! interneten keresztül orvos sem gyógyít. Mert vizsgálat nélkül nem lehet jó tanácsot adni ilyen esetekben. Ahhoz, hogy kiderüljön az oka a lábbénulásnak meg kell vizsgálni. Nem mindegy, hogy törés, vagy ásványi anyag hiány. Kérlek, vidd el orvoshoz, mert otthon nem tudod meggyógyítani és amíg húzod az időt, addig a kiskedvenced szenved.
2015. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy eddig nem válaszoltam elvittem orvoshoz:) adott neki injekciot es pár napon belül már újra elkezdte használni a kis tappancsait most egy állatbarát kislánynál van és már olyan mintha mi sem történt volna!
2016. márc. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!