Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak milyen a...

A tengerimalacoknak milyen a látásuk?

Figyelt kérdés
Mert hallottam már olyat, hogy nem lát át az üvegen (terráriumon) és eddig azt gondoltam, h ez tuti valami hülyeség. De mozgatom az üveg előtt az ujjamat és nem veszi észre, de ha benyúlok hozzá, arra rögtön felágaskodik. Meg amikor kiveszem őt napközben futkározni, és úgy vettem észre, h kb 15-20 cm-ről nem látja a kezemet, nem jön oda, de amint a közelembe ér és látja h hívom, jön az ölembe.. Szóval most akkor milyen a látásuk vagy ezt csak én képzelem be?
2010. febr. 7. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Átlát az üvegen csak nemigen érdekled mert tudja hogy ott van valami, hisz annak is neki szokott dőlni, nem hülye állat
2010. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A malackák tényleg rosszul látnak...nálunk van 5 és ha kinnt vannak akkor ha szólok nekik vagy uborkával kínálom őket akkor minden irányba mennek és nagyon nehezen érnek csak el hozzám. :)
2010. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) igen. én is amikor beadom neki mondjuk a répát 10 vagy több cm távolságból nem veszi észre, csak érzi a szagot és a szag irányába megy :D
2010. febr. 8. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyenge a látásuk!!

De a szaglásuk nagyon jó főleg ha répát adok neki!!:D

2010. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyet értek!! :D
2010. febr. 8. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem észreveszi ha adok neki kaját!!de átlát az üvegen mivel üveg!4-.-
2010. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Tengerimalac Látása: jó (színek megkülönböztetése)


Olvassátok el ezt az oldalt hasznos dolgokra jöttök rá:

[link]


:)

2010. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Aki azt irta, hogy gyengén lát meg rosszul az nagyot téved akkor vagy öreg a malacod vagy éppenségges koszos az akváriumod vagy rossz a szeme lassan megvakul :)

2010. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!