Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok gombát az aranyhörcsög...

Adhatok gombát az aranyhörcsögömnek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem. o horcsog, te meg ember, mas a maja, siman kinyiffanhat attol, ami neked izletes kaja. emberi gyogyszert se adj se neki se semelyik allatkadnak
2015. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem is akartam neki gyógyszert adni. Amugy koszi!
2015. jan. 24. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:

én az egereimnek simán adtam, megették.


mellesleg a gomba nem emberi táplálék, az bőven van a természetben is, mi felénk sok az őzláb és az akácpereszke, amikor szépek a gombák csomószor meg van rágva a széle, egyértelműen pockok, vagy valami erdei/mezei egerek rágják meg. tele van fehérjével.


én simán adnék a hörcsögömnek is, de csak keveset, mert a gombával az a baj, hogy nagyon hamar megromlik és a hörcsög ugye hajlamos behurcolni a helyére, te azt hiszed megette, de közben ott rohasztja esetleg a fészkében.

2015. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Dehogy. Ő hörcsög te ember vagy. Ő nem ehet olyanokat mint mi!!!
2015. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
de ez mi ez a hülyeség, hogy ő nem ehet olyat, mint mi? almát se ehet, meg szotyit? de! szóval ez nem érv!
2015. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem ehet meg mindent amit az ember, par dolgot viszont megehet, amit az ember is eszik. alapveto logikat kene tanitani a suliban ugye, mar regen mondom. Elter a metabolizmusa, maja, mindene. Az ember maja sokkal tobb toxint tud hatastalanitani mint a horcsoge, macskae, kutyae evolucios okok miatt. kutyanak pl nem lehet csokit adni, meg nyirfacukros dolgokat, mi meg siman kuldjuk.
2015. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szoval en ebbol kiindulva nem nagyon mernek elterni a megszokott etrendtol semmilyen kisallat eseteben
2015. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem adok nekik gombát, szerintem ne adj.
2015. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én pedig utána olvastam a kérdésnek angolul és csomóan írják, hogy rendszeresen adnak neki gombát és imádja...


azért gondolnám, hogy nem problémás, mert a gomba szinte mindenhol előfordul a természetben, jó fehérje forrás, simán el tudom képzelni, hogy a természetes táplálékai között is ott van.

2015. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!