Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac problémám van,...

Tengerimalac problémám van, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hónapja kaptam 3 kis disznót(két fiú egy lány)A lány 98 százalékban terhes és fő lényeg hogy tudom igy nem értelems venni őket, de ezt nem tudtoka felállás:a két fiú egy ketrecben a lány különben kb. 8 hetes terhes...Szóval egy házuk van a fiúknak és szoktak nagyon komolyakat veszekedni ezért ma beszereztem nekik mégegyet az erőszakosabb nem akarta megszokni az ujat ugyhogy összeverekedtek egy nagyon durvát és most külön van még egy harmadik ketrecben...Annyi lenne a fő kérdésem, hogy ilyenkor mit tudnék még csinálni lécci segítsetek!!!!

2015. jan. 31. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hímeket vidd át egy másik szobába, és ott össze is engedheted őket, ugyanis csak a nőstény miatt verekedtek. A nőstény mellé szerezz be még egy NŐSTÉNYT! Amíg a picik nem 4-5 hetesek addig a lányokat is el kell választani egy kis ketrecbe egymás mellé a két ketrecet.

Remélem ettől megoldódik a problémád!

2015. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ ki próbálom aztán megírom, hogy sikerült!
2015. febr. 1. 09:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a lányt tudtam arréb rakni de pont ezért még várnék amig biztos elmegy a szaga...de most a kedvesebb fiú folyqamatosan sír valószínűleg nem a társáért mert az előbb látták egymást és csak csattogtatták a fogakat(harc)csak annyi hogy miért sírhat?
2015. febr. 3. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Több hímet nem szabad nöstény közelébe tartani. Át tetted öket külön szobába? A fiúk egy ketrecben vannak? Lehet nem tudnak megbarátkozni. (a lényeg, hogy NE legyen a nöstény a közelükben.


A nöstény malacka meg miután szült, hat hetes korukban a kölyköket válaszd szét nekem szerint, és kerüld el, hogy mégegyszer bármelyik lány vemhes maradjon!

2015. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!Viszont sajnos rájöttünk, hogy muszáj az aggreszívat eladni, nagyon sajnálom hogy ezt kell vele tennünk de tényleg olyan mint egy gyilkos....már csak annyi lenne, hogy milyen az amikor egy fiú és egy lány van egy ketrecben, ugy hogy a fiú ki van heréltetve??
2015. febr. 7. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a két hím nem fér meg egymás mellett akkor ráccsal elválasztva is lehet őket tartani. Vannak malacok, akik nagyon későre és nehezen szoknak össze. Ha pedug hímet akarsz nösténnyel tartani, akkor a hímet ivartalanítani kell.
2015. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ki próbálom csak attól félek hogy a félős ezért nem mer majd kijönni...
2015. febr. 10. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Te latod hogyan viselkednek, ha a kicsi 'nem tud elni' a stressz miatt amit a nagy okoz neki, akkor lehet jobb lesz nekik kulon.
2015. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké Köszönöm!
2015. febr. 12. 15:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem fiú és lány élt együtt, úgy hogy a fiút heréltettük és 6 boldog évet köszönhettek ennek egymás mellett. A fiú többet nem jelölgetett olyan szagosan, mint előtte és én úgy láttam hogy nagyon jól kijöttek. Néha búgtak, udvaroltak egymásnak és hihetetlenül aranyosak voltak. Mint egy házaspár. Apró viszályok, de összességében béke. De hozzá tenném, hogy a műtét viszont másik szemszögből mégse volt annyira jó döntés, mert bár akkor úgy tűnt egészséges lett utána, később mégis keletkezett egy daganat a hátsó lábánál és a második orvos, az akihez akkor vittük és aki jobban ért a malackákhoz, azt mondta, hogy nagy valószínűséggel az első műtét okozhatta a dolgot. Szóval tényleg hozzáértő orvoshoz kell vinni és ez azért mégis csak egy műtét, tehát komoly dolog.

De ha a másik fiút tényleg eladod és ezt pedig együtt tartod a nősténnyel, akkor ha a kölykök között lesz lány, az is maradhat velük. Gondold át jól, hogy mi volna a legjobb döntés szerinted!

2015. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!