Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki használ plédet a...

Valaki használ plédet a tengerimalackok alá?

Figyelt kérdés

Én gondolkodom a forgácsról plédre váltásban, de az a baj, hogy ők kizárólag 2 helyre végzik a dolgukat és ebből az egyik ott van, ahol fel/le ugrálnak az emeletről, és hát ugye összegyúrják!

Forgácsnál nem gond, mert mindig teszek rá frisset, és hetente cserélem, viszont a pléden szétkennék szerintem :/


A plédre ha pisilnak és beszívja nem lesz nagyon büdös? Milyen gyakran kell mosni?

A kakit naponta érdemes kiszedni?



2015. jan. 29. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

100% poliészter pléd, alá törölköző, alá kutyapelus. Kezdésnek drága, de behozza.

Én így használom, szerintem tuti, mosógépbe be, aztán kész is. Nem gyűrik össze :)

én 2 naponta szedem 4 coci alól a kakit, de majd úgyis látni fogod, hogy s miként kell nálatok.

2015. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!