Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncoló egérnek rendes...

Japán táncoló egérnek rendes tej árthat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 4 lány volt 1 terráriumban. Nem vettem észre egyikükön sem hogy terhes, de valamelyikőjük megszült. Egyikükkel, akire tippeltem hogy lehet az anya, összeraktam a 2 kis picúrkával, viszont az egyiket össze is nyomták és reggelre ez a bolond "kajaként kezelte". Különtettem a kicsit, tudom nem sok esély van rá, hogy megmarad, de szemcseppentővel adok neki kb 2 óránként egy kis bolti tejet. Csak nem tudom, lehet ez többet árt, mint használ. Szerintetek?

2015. febr. 2. 20:10
 1/2 maci2000 ***** válasza:
Én nekem fogalmam sincs ennek az egérfajtának a bélszerkezetéről. Igen lehet használ lehet nem. De azért azt meg kell jegyeznem , hogy egy állatkertben az újszülött kisállatoknak sem minden képen rendes tejet adnak mert szinte biztos , hogy attól elpusztulnak . Szerintem folytasd , és meglátod mi lesz hisz ennél jobbat nem hiszem , hogy tudsz csinálni.
2015. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is így látom, hogy mást nem tudok tenni. Viszont szerintem még mindig kíméletesebb, mintha összenyomják a többiek. És elfogadja a tejet, úgyhogy remélem nem teszek vele rosszat. Ha mégis, akkor ebből tanulok. Köszönöm a válaszod! :)
2015. febr. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!