Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacuknak mennyire...

Tengerimalacuknak mennyire van szaguk? Ha erős, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel riogat,hogy nagyon erős szaguk van..és ha kislányt vennék?Az jobb?
2008. aug. 22. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kislányt vennél ugyanolyan szaga van.Én a kisállatboltban láttam tengerimalacokat és nemnagyon éreztem erős szagot vagy csak az én orrom volt bedugulva

A lényeg ha tisztán van tartva mindig ki van takarítva a helye szerintem nem lehet olyan büdös ahogy mondják.De ha nem takarítod és ott ázik a pisije meg a kulája akkor lehet hogy az az erős szúros szaga van.

2008. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 tengerimalacom van egy egy méterszer fél méteres ketrecben. Hetente kétszer takarítom őket, a szobámban mindig nyitva van az ablak és az erkélyajtó de ennek ellenére elég büdik.
2008. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lány tengerimalac is ugyanúgy kakil meg pisil, mint a fiú. :)

A megoldás: egy kevés macskaalom: nekem egy malacom van, három-négy naponta takarítom és mindig egy marék macskaalmot keverek a forgácsba. Nálam bevált :)

2008. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak takarítás kérdése! Amúgy valóban van egy kis szaga hímeknek amikor megy a násztáncszerű ugrálás a nőstény körül, akkor talán vizeletet vagy valami más kicsit büdösebb váladékot fröcskölnek a leendő párjukra.


De mint minden állat, a tengeri sem büdös, ha gondját viseled!

2008. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!